Державна пенсія не варіант.

На сьогоднішній день середня державна пенсія в Україні становить 3 724,65 гривні. Це майже в 3,7 рази менше середньої заробітної плати.

Не просто заощадження.

Недержавний пенсійний фонд дозволяє накопичити достатню суму для гідної пенсії. За рахунок складних процентів гроші не просто зберігаються, вони примножуються. Чим більше строк накопичення — тим більше примноження грошей.

Якщо протягом 30 років Ви вкладали 300 грн в місяць за поточною ставкою 15%, то на сьогоднішній день могли б мати на рахунку більше 2 мільйонів гривень.  Це дозволяє отримувати в середньому майже 40 тисяч гривень кожного місяця протягом 10 років.

Можна порахувати з іншими параметрами

Податки нижчі, а ставки вищі.

Держава надає податкові пільги для НПФ, тому податки, що стосуються накопичень в недержавних пенсійних фондах відчутно менші ніж в банках, це дозволяє Вам отримувати більше грошей.

Зазвичай в недержавних пенсійних фондах відсоток дохідності вище ніж у банків. В основному банки розміщують депозити на короткі строки, тому і ставка дохідності невисока.

Захист від імпульсивних покупок

До 50 років Ваші гроші захищені навіть від Ваших особистих імпульсивних покупок, тому що держава обмежила зняття коштів з пенсійного рахунку НПФ. За виключенням окремих випадків почати знімати гроші можна тільки після того, як Вам виповниться 50 років.

Як стати учасником?

1) Заповнити пенсійний контракт

2) Надіслати нам контракт та копії паспорту та ідентифікаційного коду.

Після цього Ви сплачуєте регулярні пенсійні внески протягом обраного Вами періоду.

Докладніше ми пояснили це в розділі «Приєднатись».

Як отримувати виплати?

Коли Вам виповнилося 50 років або більше, можна почати отримувати пенсійні виплати. Отримувати пенсію можна протягом 10 років або довше, на Ваш вибір.

1) Визначити дату початку виплат

2) Заповнити заяву та ознайомитися з умовами договору 

3) Надіслати нам заяву, копії паспорту та ідентифікаційного коду.

Після отримання зазначених документів, наші спеціалісти зв’яжуться з Вами для уточнення деталей Договору.

Докладніше ми пояснили це в розділі «Виплати».