Успадкування у разі смерті учасника

Для отримання пенсійних коштів померлого учасника Фонду чи їх частини, спадкоємцям протягом двох місяців після закінчення строку для прийняття спадщини необхідно подати
1 Заява про здійснення одноразової пенсійної виплати
2 Копія паспорта
Копії сторінок з фото, відмітками про їх вклеювання та реєстрацією. Якщо вам більше 25/45 років, в паспорті повинні бути відповідні фотографії. Підпишіть власноруч кожну копію сторінок.
3 Копія Ідентифікаційного коду
Завірте копію власноруч.
4 Копія свідоцтва про смерть учасника Фонду
Завірте копію власноруч.
5 Нотаріально завірена копія документа, що визначає право на спадкування пенсійних коштів (частини пенсійних коштів): свідоцтво про право на спадщину (або дозвіл на одержання частини вкладу спадкодавця у фінансовій установі (нотаріально завірена копія), в якому вказується та частина пенсійних коштів, яку має право отримати спадкоємець до видачі йому свідоцтва про право на спадщину). Решта пенсійних коштів може бути виплачена спадкоємцеві лише за наявності свідоцтва про право на спадщину або рішення суду (або рішення суду (нотаріальна копія або копія, засвідчена судом), у якому вказується частина пенсійних коштів, на які має право спадкоємець).