«КУА-АПФ «Upinvest» стала управляючим активами недержавного пенсійного фонду компанії «Ліга Пенсія»

З 1 листопада 2018 року «КУА-АПФ «Upinvest» починає управління активами Відкритого недержавного пенсійного фонду «Взаємодопомога», єдиним засновником якого є ТОВ «Ліга Пенсія». «КУА-АПФ «Upinvest» була вибрана як кращий керуючий для підвищення дохідності фонду і розміру пенсійних накопичень учасників. Станом на 28.10.2018 ВНПФ «Взаємодопомога» налічує 922 учасника. Активи фонду складають 2,484 млн грн.

«Розвиток недержавного пенсійного забезпечення є одним із важливих елементів підвищення добробуту і соціального захисту українців. Ми зацікавлені у розвитку такої програми для широкого кола учасників, у тому числі і роботодавців, – підкреслила Голова Ради фонду Ольга Бондаренко. – Розвиток недержавного пенсійного фонду – це логічний крок для Групи компаній «ЛІГА» після успішної реалізації проекту допомоги пенсіонерам «Гідна старість» міжнародного благодійного фонду  Let’s Help!».

«Недержавні пенсійні фонди – украй важливі інститути для сьогоднішнього періоду історії України. Враховуючи відсутність обов’язкового накопичувального рівня пенсійного забезпечення в Україні, пенсійні фонди є єдиним інструментом для довготермінового накопичення. Ми працюємо над підвищенням ефективності управління і довіри до недержавних пенсійних фондів з метою їх широкого розповсюдження», – прокоментував Григорій Овчаренко, директор компанії «Upinvest», керуючий локальними активами групи ICU.

 


«КУА-АПФ «Upinvest» входить до групи ICU. Компанія надає послуги з управління активами інституційних інвесторів (недержавних пенсійних фондів, інститутів спільного інвестування і страхових компаній). Upinvest займає перше місце на українському ринку за показником вартості активів НПФ під управлінням – більше 372 млн грн за результатами першого півріччя 2018 року. В адмініструванні компанії знаходиться більше 76 тис. пенсійних рахунків.

ТОВ «Ліга Пенсія», що входить до Групи Компаній «ЛІГА», в серпні 2018 року придбала 100% прав власності Відкритого недержавного пенсійного фонду «Взаємодопомога». ГК «ЛІГА» – це об’єднання незалежних сучасних інноваційних компаній, які успішно працюють на різних ринках з 1991 року. В структуру ГК «ЛІГА» також входить компанія ЛІГА:ЗАКОН, медіахолдинг Ligamedia, консалтингова група Juscutum, благодійний фонд «Let's help!», Semantrum, Lamor Ukraine, агенція лояльності Ketchup Eastern Europe, мережа кав’ярень Aroma Kava, мережа ресторанів EDA, відео-дистриб’ютор Lookness і виробнича компанія Mobius. Крім того, ГК «ЛІГА» має ряд активів у нерухомості.